Przyjaciele WRSu

techn. Krzysztof B. Baczewski
Pseudonim operacyjny: Dziubdziuś
Człowiek do wszystkiego

Kacper Bąk
Członek Odwoławczej Komisji Stypendialnej
Niezależny Ekspert ds. Stypendiów
e-mail: kbak@samorzad.elka.pw.edu.pl

inż. Natalia Biaduń
Pseudonim operacyjny: Natalka
Ekspert ds. Kwaterunku
e-mail: nbiadun@samorzad.elka.pw.edu.pl

Lidia Bondarzewska
e-mail: lbondarzewska@samorzad.elka.pw.edu.pl
Specjalista ds. Bardzo Dobrej Herbaty
Członek Rady Wydziału

Szymon Czupryński
e-mail: sczuprynski@samorzad.elka.pw.edu.pl
po prostu Rudy

Krzysztof Dygnarowicz
Człowiek od funduszy
Członek Rady Wydziału
e-mail: kdygnarowicz@samorzad.elka.pw.edu.pl

Dominika Florczykowska
e-mail: dflorczykowska@samorzad.elka.pw.edu.pl
Członek Rady Wydziału

inż. Monika Korczak
Pseudonim operacyjny: Moniczka
e-mail: monika@amp.pw.edu.pl
Specjalista ds. Amplitronu

Maciej Kuźma
e-mail: mkuzma@samorzad.elka.pw.edu.pl
Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Członek Wydziałowej Komisji Stypendialnej
Członek Rady Wydziału

Maciej Kubryń
Pseudonim operacyjny: Kubraczek
Człowiek od ciężkich pytań
e-mail: mkubryn@samorzad.elka.pw.edu.pl

inż. Barbara Laskowska z d. Kulas
e-mail: bkulas@samorzad.elka.pw.edu.pl
Pseudonim operacyjny: Basia
Członek Wydziałowej Komisji Stypendialnej
Członek Rady Wydziału

inż. Jacek Majdecki
Trybun Ludowy
Członek Rady Wydziału
e-mail: jmajdecki@samorzad.elka.pw.edu.pl

lic. Joanna Rak
Człowiek od dydaktyki i czitowania

Mateusz Rak
Człowiek od informacji
e-mail: mrak@samorzad.elka.pw.edu.pl

inż. Jacek Szuba
Pseudonim operacyjny: Szubi
Koordynator ds. imprez
e-mail: jszuba@samorzad.elka.pw.edu.pl
Na maile odpisuje tylko w środy.

Dorota Uszyńska
Pseudonim operacyjny: Galopujący Jednorożec
e-mail: duszynska@samorzad.elka.pw.edu.pl
Członek Rady Wydziału

Michał Zawadka
Pseudonim operacyjny: Tofik
Parkingowy
e-mail: mzawadka@samorzad.elka.pw.edu.pl

Comments are closed