Skład

Gabriela Maciejewska
e-mail: gmaciejewska@samorzad.elka.pw.edu.pl
Przewodnicząca WRS
Delegat do Parlamentu Studentów PW
Członek Komisji Rady Wydziału ds. Kształcenia
Członek Rady Wydziału

Maciej Gąsior
e-mail: mgasior@samorzad.elka.pw.edu.pl
Delegat do Parlamentu Studentów PW
Delegat do Komisji Finansowo-Gospodarczej SSPW
Delegat do Komisji Socjalnej SSPW
Członek Rady Wydziału

Paweł Rurka
e-mail: p.rurka@samorzad.elka.pw.edu.pl
Delegat do Komisji Dydaktycznej SSPW
Członek Komisji Rady Wydziału ds. Kształcenia
Członek Rady Wydziału

Urszula Jaczewska
e-mail: u.jaczewska@samorzad.elka.pw.edu.pl
Delegat do Komisji Zagranicznej SSPW
Członek Rady Wydziału

Weronika Pawlak
e-mail: w.pawlak@samorzad.elka.pw.edu.pl
Delegat do Komisji Kultury SSPW
Członek Rady Wydziału

Iga Pawlak
e-mail: iga.pawlak@samorzad.elka.pw.edu.pl
Delegat do Komisji Sportu i Turystyki SSPW
Członek Rady Wydziału

Aleksandra Szczygieł
e-mail: aszczygiel@samorzad.elka.pw.edu.pl
Delegat do Komisji Informacji i Promocji SSPW
Członek Rady Wydziału

Jan Prugarewicz
e-mail: jprugarewicz@samorzad.elka.pw.edu.pl
Członek Wydziałowej Komisji Akredytacji Przedmiotów
Członek Rady Wydziału

Bartłomiej Binda
e-mail: b.binda@samorzad.elka.pw.edu.pl
Członek Komisji Rady Wydziału ds. Nagród
Członek Rady Wydziału

Dawid Zakrzewski
e-mail: dzakrzewski@samorzad.elka.pw.edu.pl
Członek Rady Wydziału

Wiktoria Trybuchowicz
e-mail: w.trybuchowicz@samorzad.elka.pw.edu.pl
Członek Rady Wydziału

Marlena Broniszewska
e-mail: mbroniszewska@samorzad.elka.pw.edu.pl
Członek Rady Wydziału

Comments are closed