Skład

Joanna Pudełko
e-mail: jpudelko@samorzad.elka.pw.edu.pl
Przewodnicząca WRS
Delegat do Parlamentu Studentów PW
Członek Rady Wydziału

Paweł Lis
e-mail: plis@samorzad.elka.pw.edu.pl
Delegat do Parlamentu Studentów PW
Delegat do Komisji Dydaktycznej SSPW
Członek Komisji Rady Wydziału ds. Kształcenia
Członek Komisji Rady Wydziału ds. Nagród i Odznaczeń
Członek Rady Wydziału

Justyna Łabuś
e-mail: jlabus@samorzad.elka.pw.edu.pl
Delegat do Komisji Finansowo-Gospodarczej SSPW
Członek Rady Wydziału

Joanna Kiesiak
e-mail: jkiesiak@samorzad.elka.pw.edu.pl
Przewodnicząca Wydziałowej Komisji Kwaterunkowej
Członek Rady Wydziału

Maciej Gąsior
e-mail: mgasior@samorzad.elka.pw.edu.pl
Delegat do Komisji Socjalnej SSPW
Członek Rady Wydziału

Gabriela Maciejewska
e-mail: gmaciejewska@samorzad.elka.pw.edu.pl
Delegat do Komisji Zagranicznej SSPW
Członek Rady Wydziału

Stanisław Bukowski
e-mail: sbukowski@samorzad.elka.pw.edu.pl
Delegat do Komisji Kultury SSPW
Członek Rady Wydziału

Wojciech Rokicki
e-mail: wrokicki@samorzad.elka.pw.edu.pl
Delegat do Komisji Sportu i Turystyki SSPW
Członek Rady Wydziału

Aleksandra Szczygieł
e-mail: aszczygiel@samorzad.elka.pw.edu.pl
Delegat do Komisji Informacji i Promocji SSPW
Członek Rady Wydziału

Aleksandra Zioło
e-mail: aziolo@samorzad.elka.pw.edu.pl
Członek Komisji Rady Wydziału ds. Kształcenia
Członek Rady Wydziału

Rafał Braun
e-mail: rbraun@samorzad.elka.pw.edu.pl
Członek Rady Wydziału

Dawid Zakrzewski
e-mail: dzakrzewski@samorzad.elka.pw.edu.pl
Członek Rady Wydziału

Tomasz Łomża
e-mail: tlomza@samorzad.elka.pw.edu.pl
Członek Rady Wydziału

Comments are closed