Laser Tag dla studentów EiTI

img_5237

Miło nam ogłosić, że w ramach naszych wypraw integracyjnych po raz kolejny zawitamy do naszego partnera – W5 Arena

W5 Arena to obiekt blisko PW na stadionie Skry z polem walki niemal 1000m2. Idealne miejsce żeby po zajęciach wpaść na partyjkę Laser Taga. Do tego możliwość odpoczynku w sali, barze lub ogródku letnim.
Sprawdź czy twój zespół z labów będzie równie dobrze zgrany na polu walki!

Laserowy paintball w W5 Arena to sport, zabawa i rozrywka dla każdego, gwarantująca wysoki poziom adrenaliny.
www.w5arena.pl

W szczególności zapraszamy studentów I semestru. Nasz event odbędzie się 19.10.2016 o godzinie 18.00. Poniżej znajduję się formularz do zapisów.


#w5arena #paintball #battle #active #strzelamdlaw5

Zagraj na Elkonaliach 2016

TV_reklama-1024x576

Pojawia się taki czas na wiosnę, gdy studenckie życie staje się piękne. Czas wypełniony muzyką, tańcem i śpiewem to właśnie Juwenalia. W połowie studenckich szaleństw, już 12 maja odbędzie się wyjątkowy i niepowtarzalny piknik największego wydziału PW – ELKONALIA!

Jest to jedna z wielu imprez na świeżym powietrzu, gdzie przy grillowanych smakołykach popijając studenckim złotym napojem, można posłuchać naprawdę dobrej muzyki.

UWAGA!

Twoją pasją jest muzyka i chcesz wystąpić na scenie podczas Juwenaliów Wydziału EiTI?? Nie zwlekaj, czekamy właśnie na Ciebie! Gwarantujemy studencki klimat i niezapomnianą zabawę! Termin nadsyłania zgłoszeń mija w piątek, 29 kwietnia

  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagany adres email)
  4. (wymagane)
  5. (wymagane)
  6. (wymagane)
  7. (wymagane)
 

Wieści z AMPLITRONu

166005_10156643560010501_7364760179130064420_n
Zapraszamy 17.03 na dzień otwarty w Klubie Studenckim Amplitron!
Interesujesz się muzyką? Nagłośnieniem? Oświetleniem? Grami? Lubisz imprezować? Chcesz mieć gdzie fajnie spędzić czas w okienku albo po zajęciach? Chcesz ze studiów zapamiętać coś więcej niż zakuwanie do sesji? A może interesujesz się czymkolwiek innym?
Jeśli choć jedno z powyższych się zgadza – ten klub jest miejscem dla Ciebie!

https://www.facebook.com/events/1723633861205386/
12798856_10156631570445501_2956606898170008586_n
Natomiast 18.03 w Amplitronie odbywa się jAmplitron Session!

Zarówno muzycy głodni improwizacji jak i koneserzy podziwiania owej muzycznej improwizacji są mile widziani!
Rezerwujcie 18 marca od godz.18:00!
Dobra muzyczna impreza na udany początek nowego semestru jest bardzo wskazana.

Wejście open stage, wstęp wolny!

Jak już w naszym zwyczaju do Waszej dyspozycji będą:
– mikrofony do krzyczenia
– piece gitarowe
– piec basowy
– klawisze
– komplet garów i talerzy
– wygodne fotele
– jakże wspaniała publika
– nasi muzyczni spece techniczni
Zachęcamy do przynoszenia swoich instrumentów! Nawet jeśli są dosyć niestandardowe

https://www.facebook.com/events/978727518848413/

Wymyśl pytanie dla Miss&Mistera!

Wybory Miss & Mistera Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych już w najbliższy piątek!

Chcesz poznać mroczne sekrety kandydatów i kandydatek?

Zadaj im pytanie!

Wymyśl pytanie dla kandydatów i kandydatek, najciekawsze pytania pojawią się na wyborach. Dla autorów przewidziane są nagrody 🙂


 

IDZIE TEATR – Partnerstwo Teatralne

Scenę Teatru Młyn tworzą Siostry Fijewskie, założycielki Fundacji Artystycznej MŁYN – Natalia Fijewska-Zdanowska, Agata Fijewska-Sękulska i Zuzanna Fijewska-Malesza oraz współpracujący z nimi artyści niezależni.

Idea Teatru
„W pracy teatralnej kierujemy się ideą ‘teatru bliskiego’ – zależy nam na tworzeniu teatru, który językiem sztuki będzie mówił o otaczającej rzeczywistości – teatru kameralnego, opartego na rzetelnej pracy aktora z tekstem, na głębokiej psychologicznej konstrukcji postaci scenicznej, teatru żywego – który jest nie tylko rozrywką, ale który nie pozostawia widza obojętnym. Teatru swoistego artystycznego lustra rzeczywistości, teatru ‘dla widza’ i ‘o widzu’.

Pragniemy docierać do młodego widza, który oczekuje teatru poruszającego tematy dla niego istotne i mówiącego jego językiem. Chcemy, aby Teatr MŁYN stał się pierwszą w Warszawie sceną społeczną – teatrem, który poprzez sztukę prezentującą wysoki poziom artystyczny, dotyka tematów istotnych dla widza, a jednocześnie zaprasza widza do aktywnego dialogu poprzez liczne inicjatywy około teatralne.”

Każdy student oraz pracownik ma prawo do zniżkowej ceny biletu 25 zł, wystarczy, że przy rezerwacji lub zakupie biletu, zaznaczy, że jest studentem/pracownikiem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji na stronie: http://mlyn.org/

Elkonalia 2014

Juwenalia to specjalny czas dla każdego studenta. Okres wolny od zajęć, wypełniony zabawą i integracją. Czas, w którym nie przejmujemy się jutrem, nie interesują nas czekające projekty, czas przeznaczony tylko i wyłącznie na odpoczynek. Wtedy każdy z nas znajduje czas na spróbowanie nowych rzeczy.

Elkonalia to wielkie wydarzenie organizowane przez Wydziałową Radę Samorządu Wydziału EiTI oraz Klub Studencki Amplitron. Jest ono nieodłączną częścią Juwenaliów Politechniki Warszawskiej i jednocześnie jednym z największych piknikników na całej naszej uczelni. Każdego roku w maju Elkonalia przyciągają tłumy studentów spragnionych dobrej muzyki, ciekawych występów i oczywiście zimnego piwa. Złocisty trunek i pyszności z grilla doskonale wpisują się w klimat Juwenaliowego świętowania i wiosennego chilloutu.

Elkonalia to także niepowtarzalna okazja na piknikowanie i zabawę w samym centrum Politechniki Warszawskiej, tuż przy Gmachu Głównym! Uzupełnieniem wydarzenia są liczne konkursy, pokazy i gry.

Elkonalia to wydarzenie z bogatymi tradycjami. Dzięki ponad 8 letniej historii Elkonalia stały się ważnym elementem życia studentów Elki i pozostałych wydziałów.

Juwenalia to nasze święto!

15 maja 2014 roku

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Nie może Was tam zabraknąć!

Zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu. Już wkrótce więcej informacji!

10323001_10204193779311798_509980810_n